Przejdź do głównej zawartości

Ślub na Malediwach * wyspa F. Nilandhoo *

Coraz większą popularnością wśród polskich par cieszą się śluby w egzotycznym  miejscu. Bajkowa sceneria, ciepły znad morza/oceanu wiatr, biały piasek pod stopami, szum palm. 


 Malediwy to niepowtarzalny klimat, uroku  nie można im odmówić na pewno. Zdjęcia w internecie nie są koloryzowane, ta woda istnieje naprawdę :) pod stopami biały jak mąka piasek. Dekoracje, lokalne kwiaty i  muzyka, czekoladowy tort. To jest własnie to, co chcę Wam dziś zaproponować. 

Ślub na Malediwach !

Od razu muszę uprzedzić, że śluby na Malediwach są to tzw. śluby humanistyczne, czyli symboliczne ceremonie. Nie ma w tym kraju osób, które mogą udzielić ślubu honorowanego w Polsce. Dlatego para powinna zawrzeć związek małżeński przed lub po powrocie z wakacji, a na Malediwach urządzić ceremonię. Dla niektórych osób, tak jak Marty i Dominika z relacji poniżej, był to pomysł na ślub, od początku kiedy tylko się poznali :) Nie zniechęciło ich to, że jest to ślub humanistyczny. Dla nich największe znaczenie miała ta przysięga wypowiedziana sobie własnie na Malediwach, w takich okolicznościach, w jakich sobie wymarzyli. A ślub cywilny w Polsce był dla rodziny oraz formalnością.

Oferta "Ślub na Malediwach" zawiera:

-  ceremonię zaślubin, możliwą w języku polskim/angielskim/divehi
- dekoracje z lokalnych kwiatów i liści palmowych, baldachim w którym odbywa się ceremonia
- tort
- dekoracje z lokalnych owoców
- lokalni grajkowie na bębnach "bodu beru"
- romantyczna kolacja na plaży
- sesja zdjęciowa

Zakwaterowanie odbywa się w Guest House Remora Inn, który ja prowadzę i którego jestem właścicielką,  na bajkowej wyspie Nilandhoo. Cena za pobyt uzależniona jest od długości pobytu, rodzaju pokoju, sezonu. Przeloty para zakupuje we własnym zakresie, ja mogę pomóc poszukać dogodnych połączeń i podesłać linki.
Całą resztą zajmuję się ja. Na lotnisku w Male odbiera nasz przedstawiciel i kieruje na odpowiednią łódź, płynącą na naszą wyspę. W porcie na Nilandhoo czeka obsługa Guest House i pomaga z bagażami dostać się na miejsce.
Wszelkie dodatkowe pytania oraz zapytania odnośnie cen, proszę kierować na mojego maila magdalena.typel@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Facebookowym fanpage Dzienniki Typelka - na Malediwach
Imiona Państwa Młodych wyrzeźbione w arbuzie


Dekoracje z owoców i tort 

Sesja zdjęciowa dla Nowożeńców


Romantyczna kolacja na plaży 
Bajkowa sceneria na wyspie Nilandhoo Guest House Remora Inn, w którym zakwaterowana jest Para Młoda. Istnieje możliwość samodzielnego wyboru pokoju (w zależności od ich dostępności w danym terminie).
Mateusz nakręcił film dla Pary Młodej, można go obejrzeć tutaj . Jeśli jesteś zainteresowany uwiecznieniem swojego ślubu w takim własnie wydaniu, możesz skontaktować się z nim poprzez jego facebooka tutaj i omówić szczegoły :) 

Więcej, odnoście samej wyspy i tego, co tu dodatkowo można u nas robić znajdziecie tutaj


Zastrzegam sobie prawa do powyższej oferty, która jest skomponowana przeze mnie, a wszystkie zdjęcia są moją własnością. Kopiowanie pomysłu, treści oraz zdjęć jest zabronione.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Informacje praktyczne - wakacje na Malediwach - wyspa Nilandhoo

* Post powstał w 2016 roku, niemniej wszystkie informacje są aktualne lub aktualizowane na bieżąco.

Wakacje na Malediwach. Mało kto pewnie wie, zanim w ogóle zagłębi się w temat, że na Malediwach wypoczywać można na trzy różne sposoby:

- Resort - luksusowe ośrodki z domkami na wodzie, gdzie cena również będzie "luksusowa". Nie ma tam życia lokalnego, są tylko turyści, a całą wysepkę zajmuje jeden hotel
- Guest House - na lokalnej wyspie, to pensjonat usytuowany pomiędzy domami lokalnej ludności. Tutaj toczy się codzienne życie mieszkańców, dzieci chodzą do szkoły, a rybacy wypływają na połowy
Łodka Safari - cruiser z kajutami, który wypływa w rejs po atolach, mogą to być rejsy tematyczne, np. dla nurków - pływa się wówczas po najciekawszych miejscach do nurkowania w kraju.

Przepaść cenowa jest dość spora. Najtaniej wychodzi pobyt w Guest Housie na lokalnej wyspie, acz kolwiek, należy pamiętać, że ceny nie będą tak niskie jak na Sri Lance czy w Tajlandii. To dość kosztowny kieru…

KONKURS

Ogłaszam konkurs !


II edycja konkursu, z okazji osiągnięcia kolejnej grupy fanów na moim facebookowym profilu Dzienniki Typelka - na Malediwach

NAGRODA
7 dniowy pobyt dla 2 osób, z 2 posiłkami w moim pensjonacie Remora Inn na wyspie Faafu Nilandhoo (Malediwy). 

ZASADY KONKURSU
- Należy poprawnie odpowiedzieć na wszystkie poniższe pytania, a odpowiedzi przesłać mailowo na adres remorainn@gmail.com, najpóźniej do dnia 15 lipca 2018, do godziny 23:59 czasu polskiego.  W tytule wiadomości wpisać KONKURS NILANDHOO, a na końcu wiadomości (po odpowiedziach) swoje imię i nazwisko oraz nazwę konta na Facebooku.  Ze wszystkich osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania, zostanie wylosowana jedna osoba, która wygra 7 dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym, dla siebie i osoby towarzyszącej. 
- W konkursie może wziąć udział każdy. 
- Osoby biorące udział w konkursie muszą mieć polubiony Fanpage Dzienniki Typelka - na Malediwach.
- Bilety na samolot oraz na motorówkę na wyspę leżą po stronie Wygrywaj…

Noclegi na wyspie F. Nilandhoo - Malediwy

Guest House REMORA INN
7 pokoi, w tym 6 dwuosobowych i 1 rodzinny z dwoma sypialniami.
Kuchnia malediwska i kontynentalna.

W pokojach znajduje się:
- klimatyzacja
- prywatna łazienka
- łóżka podwójne lub pojedyncze
- ciepła woda w łazience
- suszarka do włosów
- ręczniki łazienkowe
- przejściówki do kontaktu

W pokojach nie ma:
- żelazka, czajnika, lodówki, pralki, telewizora, sejfu, ręczników plażowych.

 * POKOJE *

* Nr 1 *
Pokój dwuosobowy na parterze


* Nr 2 *
Pokój dwuosobowy na parterze